Китай готовий інвестувати у створення мультимодальних вантажних терміналів на кордоні України з ЄС

Китай планує інвестиційні проекти зі створення мультимодальних вантажних терміналів на українській території на кордоні з ЄС у рамках розвитку транзиту з Євросоюзом.

У Пекіні 8–9 листопада 2018 року відбулася зустріч заступника міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя з віце-прем'єр-міністром КНР Лю Хе, керівництвом Державного комітету розвитку та реформ, а також міністерств транспорту і комерції Китаю у рамках транспортної ініціативи «Один пояс — один шлях».

На зустрічі наголошувалося на необхідності розвитку транзиту з Китаю до ЄС.

«Китайська сторона зазначила, що цього року було перевезено 6500 контейнерів до Австрії, і зростає вантажопотік за Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом. Плануються інвестиційні проекти зі створення мультимодальних терміналів на кордоні з ЄС (Львів, Ковель та Ужгород)», — йдеться в повідомленні Мінінфраструктури.

У рамках стратегічного партнерства між Україною та КНР китайська сторона поінформувала Мінінфраструктури про підготовку CRBC (China Road and Bridge Corporation) проектів будівництва мосту через Дніпро біля Кременчука та бетонної дороги 1-ї категорії Одеса-Миколаїв-Херсон.

Також китайська сторона заявила про готовність COFCO (Китайська національна зернова, оліє- та продовольча корпорація) інвестувати в причальні потужності Миколаївського порту та річкову логістику до $30 млн.

Окрім зазначених питань, під час зустрічі обговорювалося надання кредиту на будівництво мосту через Дніпро біля Кременчука за пільговою ставкою в 3% річних у сумі $340 млн із відстроченням платежів на термін будівництва в чотири роки (відбудеться після завершення ТЕО проекту).

https://bit.ly/2DgQKmv 

2018111202

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n