Володимир Омелян провів розширену нараду щодо вирішення питань перевезень сільськогосподарської продукції

Сьогодні, 23 листопада 2018 року, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів розширену нараду щодо вирішення окремих  питань перевезень сільськогосподарської продукції.

У нараді взяв участь в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк, керівник Укрзалізниці Євген Кравцов, очільник АМПУ Райвіс Вецкаганс, представники Української Зернової Асоціації, Укроліяпром, Аграрного союзу України, Українського клубу аграрного бізнесу, Європейської Бізнес Асоціації, Американської торговельної палати в Україні та найбільших стивідорних компаній.

Учасники наради обговорили ситуацію, яка склалась із перевезенням сільськогосподарської продукції, зокрема, зернових та олії. Учасники заходу наголосили на тому, що цьогоріч Україна має високий врожай сільськогосподарської продукції, відповідно, і зростаючий експорт.

Міністр інфраструктури закликав всі сторони до конструктивного діалогу, результатом якого має стати зменшення «вузьких місць» при транспортуванні продукції агропромислового комплексу.

За його словами, і Укрзалізниця, і Адміністрація морських портів України зацікавлені у тісній та ефективній співпраці з бізнесом.

Учасники наради обговорили використання рухомого складу та стан забезпечення перевезень сільськогосподарської продукції залізницею, взаємодію Укрзалізниці, АМПУ, стивідорних компаній, вантажовідправників та перевізників щодо експорту сільськогосподарської продукції через порти України, забезпечення своєчасного вивантаження вагонів та ефективного планування перевезень і логістики.

2018112331

2018112332

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n