Україна та Латвія розвивають економічне співробітництво

Україна та Латвія планують розвивати співробітництво у транспортній галузі та розширяти економічне співробітництво. Про це Президент України Петро Порошенко та Президент Латвійської Республіки Раймондс Вейоніс домовилися на зустрічі 24 листопада. Від АМПУ участь у переговорах взяв керівник державного підприємства Райвіс Вецкаганс.

«АМПУ вже зараз активно використовує латвійський досвід реформування портової галузі. Це стосується реалізації проектів державно-приватного партнерства, підвищення ефективності моделі керування портами, впровадження корпоративного управління. Латвійські порти працюють за європейськими правилами, ми рухаємось до того ж для українських портів. Цього року АМПУ досягло домовленості про членство у ESPO, але нам потрібно ще багато чого зробити і досвід наших колег з Латвії та інших європейських країн буде для нас дуже корисним»,— відзначив Райвіс Вецкаганс.

Президенти обох країн позитивно оцінили співпрацю в транспортній сфері, це стосується як вантажних, так і пасажирських перевезень. До того ж за 9 місяців взаємний товарообіг між Україною та Латвією зріс на 43%. Це свідчить про великий потенціал для подальшого розвитку співробітництва.

Наступного року заплановане засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, культурного промислового і науково-технічного співробітництва. Про прискорення підготовки до цього засідання президенти України та Латвії домовилися на зустрічі у Києві.

2018112703

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n