Україна заявила протест у комітеті з безпеки на морі IМО у зв'язку з агресією РФ у Керченській протоці

Україна заявила протест у зв'язку з агресією Росії в Керченській протоці в комітеті з безпеки на морі Міжнародної морської організації (IМО), 34 країни підтримали, повідомляє посольство України у Великій Британії.

«3 грудня 2018 року українська делегація в комітеті з безпеки на морі Міжнародної морської організації (IМО) висловила категоричний протест Російській Федерації у зв'язку зі збройним нападом і захопленням у полон трьох українських військових катерів і членів їх екіпажів»,— зазначено в повідомленні українського посольства в понеділок.

"Зазначається, що на підтримку позиції України висловилися делегації 34 країн-членів IМО.

Дипломати поінформували, що українська сторона засудила численні факти дискримінаційних перевірок суден, які прямують до українських портів, що є порушенням Конвенції ООН з морського права та двосторонніх українсько-російських угод.

Міжнародна морська організація (IМО) — міжнародний орган, покликаний вивчати морські питання, куди входять 170 держав-членів і три асоційовані члени. Її керівний орган — асамблея проводить засідання один раз на два роки.

Комітет із безпеки на морі вирішує всі питання, пов'язані з безпекою судноплавства, а також проблеми охорони на морі та боротьби з піратством і збройним розбоєм проти суден.

Нормативно-правові документи, підготовлені в підкомітетах і розглянуті на сесіях комітетів, розглядаються і приймаються на чергових сесіях асамблеї.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n