Судноверф Одеського порту ремонтує військові катери

З 24 червня в ремонті на потужностях «Судноверф «Україна» (відокремлений структурний підрозділ ДП «ОМТП») знаходяться два кораблі ВМС України — водолазні катери «Ромни» і «Токмак». Крім того, укладено договори на ремонт ще п'яти кораблів, повідомив директор судноверфі Михайло Фещенко.

За словами М. Фещенко, щоб отримати це замовлення, верф ґрунтовно перебудувала свою роботу. У першу чергу зміни відбулися в принципах планування, в підходах до технологічної дисципліни та організації закупівель. Наприклад, якщо раніше поставку запасних частин і матеріалів, як правило, брав на себе замовник, то тепер цей обов'язок цілком лягає на відділ постачання ДП «ОМТП». Також, за умовами договорів з Міністерством оборони, ремонт перших двох кораблів здійснюється не в заводських доках, а на місці штатного базування катерів, що викликало необхідність внести значні зміни в організацію виробничого процесу.

Ремонт одиниць флоту ВМС — серйозний іспит для ВСП «Судноверф «Україна», зауважив директор, проте висловив упевненість, що колектив з величезним досвідом і славними трудовими традиціями Одеського СРЗ-1 успішно виконає відповідальне завдання.

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n