Віртуозне лоцманське проведення: судно виведено з БДЛК в море кормою вперед

В ніч з 15 на 16 жовтня на першому коліні Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу (БДЛК) судно «Mallika Naree», яке прямувало з Миколаєва до Босфору з вантажем 28,6 тис. тонн сої, внаслідок виходу з ладу головного двигуна вимушено було стати на якір.

Білорусь підписала договір про будівництво порту на Дніпрі за $20 мільйонів

Білорусь уклала інвестиційний договір з компанією «Бєлтопенерго» на будівництво річкового порту на Дніпрі в Гомельській області поблизу кордону з Україною. Про це повідомив міністр транспорту і комунікацій Білорусі Олексій Авраменко в рамках Другого форуму регіонів України і Республіки Білорусь.

За 9 місяців українські морські порти збільшили перевалку вантажів майже на 20%

Підсумки 9 місяців роботи українських морських портів свідчать про впевнене нарощування обсягів перевалки вантажів. З початку 2019 року перевалка зросла до 114,5 млн тонн, що на 19,4% більше ніж за аналогічний період минулого року.

АМПУ ввела в експлуатацію понтонну переправу на трасі Одеса-Чорноморськ

15 жовтня на трасі Одеса-Чорноморськ, з випередженням графіку, відновлено автотранспортний рух через понтонну переправу, що сполучає береги Сухого лиману. Швидке завершення ремонту плавучого причалу стало можливим завдяки спільним зусиллям Адміністрації морського порту Чорноморськ та фахівців ІСРЗ.

З Днем захисника України!

АМПУ вітає усіх, хто стоїть на варті нашого спокою! Дякуємо! Миру та злагоди усім нам!

Дочірні категорії

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n