Цілі у сфері управління охороною навколишнього природного середовища

Цілі у сфері управління охороною навколишнього природного середовища 

ПОЛІТИКА В СФЕРІ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» (ДП «АМПУ») проголошує свою ПОЛІТИКУ з управління охороною навколишнього природного середовища у морських портах:

Інформація про напрямки діяльності у сфері екологічної безпеки Державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

13 червня 2013 р. набули чинності положення Закону «Про морські порти України». Почали діяти законодавчі норми, що дозволяють приступити до ефективного і системного реформування портової галузі нашої держави. З'явилася правова основа, що дозволяє, використовуючи механізми ринкової економіки, перейти до системної перебудови всіх сфер діяльності вітчизняних морських портів. Необхідними складовими цієї реформи ми плануємо докорінну модернізацію портового господарства, міжнародне інвестування в перевантажувальні термінали, гідротехнічні споруди, складські комплекси, а також залучення приватними інвесторами нових видів і обсягів вантажопотоків. Враховуючи те, що більшість українських портів розташовані в промисловій зоні приморських міст і на узбережжі Чорного та Азовського моря — істотним чинником їх подальшого стабільного розвитку стає зменшення антропогенного навантаження на навколишнє природне середовище регіонів. У законі «Про морські порти України» чітко позначені, і підлягають першочерговому виконанню завдання щодо забезпечення екологічної безпеки для всіх зацікавлених сторін на території та/або акваторії Адміністрацій морських портів.

Необхідно відзначити, що в Адміністраціях морських портів створено підрозділи екологічної безпеки, які в основних портах складають до чотирьох штатних одиниць екологів. Ці підрозділи підпорядковані заступникам начальників Адміністрацій з безпеки. В цілому по вісімнадцяти адміністраціям портів і філії «Дельта — Лоцман» працює близько 40 професійних інженерів природоохоронного спрямування.

ships-ukr

2019030401

vacancy

Investment

ecology-urk

baner

anticorruption

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n