Зустріч з наглядовою радою ДП «АМПУ» та презентація моделі «порт-лендлорд»

Зустріч Американської торговельної парати з Наглядовою радою ДП «АМПУ» та презентація моделі Landlord Port відбулась у Києві 1 серпня 2019 року. Метою зустрічі було знайомство з наглядовою радою ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) через обговорення головних пріоритетів розвитку АМПУ та портового сектору в цілому, а також презентація моделі Landlord Port – основного проекту Світового банку в Україні щодо портових реформ в Україні.

На АМПУ чекає корпоратизація, комплексний аудит та зниження дивідендів

Про це йшлося під час зустрічей членів Наглядової ради ДП «Адміністрація морських портів України» з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм та представниками парламентського Комітету з питань транспорту та інфраструктури, які відбулися 19 вересня 2019 року.

АМПУ розраховує на рішення Кабміну про зниження ставки дивідендів і погодження конкурсних умов пілотних концесійних проектів

Про це в п'ятницю, 02.08.2019, заявив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс на зустрічі членів Наглядової ради АМПУ з представниками бізнесу в Американській торговельній палаті.

ships-ukr

Help-Line

vacancy

Pilot-concession-projects-rus

Investment

ecology-urk

baner

anticorruption

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n