Райвіс Вецкаганс

Райвіс Вецкаганс, Керівник ДП «АМПУ»

Стаж роботи Райвіса Вецкаганса — 21 рік, з яких 16 років на керівних позиціях в сфері управління компаніями сектору транспорту і логістики, пароплавства та фінансових послуг.

Райвіс Вецкаганс розпочав кар'єру в Балтійському транзитному банку, де обіймав посади від бухгалтера до керівника філії. Потім був директором філії DNB Nord Bank в Вентспілсі. Починаючи з 2002 року Райвіс Вецкаганс працює в транспортній сфері. Протягом восьми років він був фінансовим директором АТ «Вентспілський торговий порт», холдингу «VK Tranzits», а також АТ «Латвійське пароплавство».

З 2010 по 2016 рр. керував найбільшими стивідорними компаніями: «Ризький центральний термінал», «Ризький контейнерний термінал» і «Ризький вугільний термінал».

З січня 2017 року очолює Адміністрацію морських портів України. В його обов'язки входить затвердження ключових фінансових, стратегічних і кадрових рішень як в центральному апараті, так і в філіях АМПУ.

У 1997 році закінчив Латвійський університет (м. Рига), де здобув економічну освіту. У 1999 році в тому ж навчальному закладі отримав ступінь магістра в галузі соціальних наук.

Володимир Колосюк

Kolosuk 500

Володимир Колосюк, Заступник Голови з операційної діяльності

Cвій професійний розвиток розпочав з 2001 року на кафедри конституційного, адміністративного і фінансового права юридичного факультету Чернівецького Національного Університету ім. Ю. Федьковича, де викладав до 2013 року. Під час здійснення викладацької діяльності навчався в аспірантурі цього ж Університету.

У 2013–2016 роках працював у Верховній Раді України, а також у Міністерстві інфраструктури України, де займався впровадженням економічних реформ в галузі. Здобув значний досвід державного управління.

У 2017 році приєднався до команди АМПУ та став заступником голови АМПУ з розвитку.

У березні 2017 року призначений заступником голови АМПУ з операційної діяльності.

У 2002 році отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича. У 2003 році здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» на економічному факультеті у цьому ж навчальному закладі. 

Микола Полторацький

Mykola Poltoratsky 250 v

Микола Полторацький, Заступник Голови з економіки

Микола Полторацький – досвідчений фахівець у сфері фінансового управління.

Свою кар’єру Микола розпочав економістом на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча. Пізніше обіймав ряд керівних посад на тому ж підприємстві.

У 2012–2015 роках працював директором Департаменту економіки та фінансів у Міністерстві інфраструктури України.

У 2016 році Микола Полторацький приєднався до команди АМПУ та став заступником голови  з фінансів.

У березні 2017 року Микола Полторацький призначений заступником голови АМПУ з економіки.

У 2005 році Микола отримав ступінь магістра з міжнародної економіки у Маріупольському державному гуманітарному університеті. В 2013 році закінчив Донецький національний університет за спеціальністю «Бізнес-адміністрування». Цього ж року здобув кваліфікацію інженера-гідротехніка в Одеському національному морському університеті.

 

Дмитро Роменський

dmytro romensky 250

Дмитро Роменський,  Заступник Голови з розвитку портової інфраструктури

Дмитро Роменський – юрист з багаторічним досвідом та визнаний фахівець у сфері державного управління.

Розпочав трудову діяльність в органах державної виконавчої служби Міністерства юстиції України. Близько десяти років очолював юридичні департаменти в державних органах – Міністерстві екології та природних ресурсів, Державному комітеті України з державного матеріального резерву. Також працював у Апараті Ради національної безпеки і оборони, Державній виконавчій службі України.

З початку 2015 року Дмитро Роменський – у  команді Міністерства інфраструктури України, де обіймав посади директора Юридичного департаменту та заступника Міністра  інфраструктури України – керівника апарату.

У травні 2017 року приєднався до АМПУ, де зараз відповідає за напрям розвитку.

Дмитро Роменський закінчив Донецький інститут підприємництва за спеціальністю «Менеджмент організацій», Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому національному університеті за фахом «Правознавство», а також Національну академію державного управління при Президентові України‚ де здобув ступінь магістра управління суспільним розвитком.

 

Сергій Гронський

gronskyy 500 rightСергій Гронський, Заступник Голови з морської і внутрішньої безпеки

Сергій Гронський є висококваліфікованим юристом.

Значну частину свого професійного життя Сергій працював у Збройних силах України, а його загальний юридичний стаж під час служби складає п’ять років.

У 2016 році Сергій працювавв Департаменті формування політики органів влади та моніторингуМіністерства внутрішніх справ України та відповідав за взаємодію з Державною прикордонною службою України.

У другій половині 2016 року Сергій приєднався до команди АМПУ на посаді начальника юридичної служби.

В березні 2017 року Сергій Гронський призначений заступником голови АМПУ з морської та внутрішньої безпеки.

Сергій закінчив Академію прикордонних військ України ім.  Б. Хмельницького, а також здобув кваліфікацію юриста у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна». Має науковий ступінь кандидата юридичних наук.

ships-ukr

Help-Line

vacancy

Pilot-concession-projects-rus

Investment

ecology-urk

baner

anticorruption

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n