Інформаційна система портового співтовариства

Шановні колеги!

На виконання п.7 «Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 451 (зі змінами та доповненнями), ДП «АМПУ» розроблено та підписано публічну Угоду про інформаційне співробітництво (далі- Угода), яка розміщена на сайті Адміністрації морських портів України.

З метою налагодження та організації процесу укладання Угоди з «Користувачами», «Замовниками» та «Заявниками», доводимо до Вашого відома наступне:

• «Користувачі» – державні органи та будь-які суб’єкти господарювання, які виконують технологічні процеси, здійснення яких необхідне для забезпечення та організації перевезення вантажу (перевезення товарів морським видом транспорту відповідно до договору морського агентування, технологічних процесів вантажних операцій, що є сукупністю технологічних операцій, пов’язаних з передачею вантажів з одного виду транспорту на інший тощо) при здійсненні операцій з товарами і транспортними засобами в морському порту та використовують на договірних засадах інформаційну систему портового співтовариства. Такі користувачі мають укласти Угоду з Адміністрацією морських портів України.

Текст «Угоди про інформаційне співробітництво» з додатками розміщений на сайті ДП «АМПУ» www.uspa.gov.ua.

Укладення Угоди може здійснюватися шляхом надання суб'єктом господарювання підписаних паперових примірників Угоди і Договору приєднання, яке є невід'ємною частиною Угоди, роздрукованих з сайту ДП «АМПУ». Дані документи повинні бути надані або передані поштою за адресою 65026, м. Одеса, ул. Ланжеронівська, 1, каб. 106, Відділ логістики та євроінтеграції, для Надії Бондаренко (телефон — 048-775-94-83).

• «Заявники» – вантажовласники (особисто чи уповноважені ним особи) та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють у встановленому законодавством порядку транспортно-експедиторську діяльність та діють за дорученням клієнта-вантажовласника в морському порту, заявляють за встановленою формою (наряд, доручення тощо) про намір відвантаження товарів з морського порту. Такі суб’єкти можуть заявляти про наміри щодо здійснення процедури оформлення товарів та транспортних засобів з використанням ІСПС через представників порту або підключитись до ІСПС та отримати статус «Замовників» (шляхом укладання договору про надання послуг з технічної підтримки та обслуговування ІСПС з центром обробки даних (далі — ЦОД) (ТОВ «ППЛ 33-35» (Підрозділ укладення договорів ТОВ «ППЛ 33-35». м. Одеса, бізнес-центр «МАРИН ПЛАЗА» 3-й поверх, каб. № 302).

• «Замовники» – вантажовласники (особисто чи уповноважені ним особи) та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють у встановленому законодавством порядку транспортно-експедиторську діяльність та діють за дорученням клієнта-вантажовласника в морському порту, заявляють за встановленою формою (наряд, доручення тощо) про намір відвантаження товарів з морського порту, та мають доступ до ІСПС.

Для отримання коротких вимог, і переліку документів необхідних для підписання Договору про інформаційне співробітництво в статусі «Замовник», надішліть листа електронною поштою з темою «Укладення Угоди ***», де *** — повна назва фірми або організації, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . У листі-відповіді Вам буде надіслано список документів необхідних для укладення документів.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n