Інформаційна система портового співтовариства

Шановні колеги!

На виконання п.7 «Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 451 (зі змінами та доповненнями), ДП «АМПУ» розроблено та підписано публічну Угоду про інформаційне співробітництво (далі- Угода), яка розміщена на сайті Адміністрації морських портів України.

З метою налагодження та організації процесу укладання Угоди з «Користувачами», «Замовниками» та «Заявниками», доводимо до Вашого відома наступне:

• «Користувачі» – державні органи та будь-які суб’єкти господарювання, які виконують технологічні процеси, здійснення яких необхідне для забезпечення та організації перевезення вантажу (перевезення товарів морським видом транспорту відповідно до договору морського агентування, технологічних процесів вантажних операцій, що є сукупністю технологічних операцій, пов’язаних з передачею вантажів з одного виду транспорту на інший тощо) при здійсненні операцій з товарами і транспортними засобами в морському порту та використовують на договірних засадах інформаційну систему портового співтовариства. Такі користувачі мають укласти Угоду з Адміністрацією морських портів України.

• «Заявники» – вантажовласники (особисто чи уповноважені ним особи) та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють у встановленому законодавством порядку транспортно-експедиторську діяльність та діють за дорученням клієнта-вантажовласника в морському порту, заявляють за встановленою формою (наряд, доручення тощо) про намір відвантаження товарів з морського порту. Такі суб’єкти можуть заявляти про наміри щодо здійснення процедури оформлення товарів та транспортних засобів з використанням ІСПС через представників порту або підключитись до ІСПС та отримати статус «Замовників» (шляхом укладання договору про надання послуг з технічної підтримки та обслуговування ІСПС з центром обробки даних (далі — ЦОД) (ТОВ «ППЛ 33-35» (Підрозділ укладення договорів ТОВ «ППЛ 33-35». м. Одеса, бізнес-центр «МАРИН ПЛАЗА» 3-й поверх, каб. № 302).

• «Замовники» – вантажовласники (особисто чи уповноважені ним особи) та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють у встановленому законодавством порядку транспортно-експедиторську діяльність та діють за дорученням клієнта-вантажовласника в морському порту, заявляють за встановленою формою (наряд, доручення тощо) про намір відвантаження товарів з морського порту, та мають доступ до ІСПС.

Текст «Угоди про інформаційне співробітництво» з додатками розміщений на сайті ДП «АМПУ» www.uspa.gov.ua.

Для приєднання суб'єктів господарювання до Угоди необхідно:
- заповнити договір про приєднання (13–14 сторінки Угоди) в двох примірниках
- докласти завірені копії правовстановлюючих документів (статут, виписка з ЄДР, наказ і протокол про призначення директора, статус, виписка платника податків)
- для роботи в ІСПС потрібно кваліфікований сертифікат електронного підпису (для отримання докладної інформації щодо переліку АЦСК, які випускають такі ключі звертатися в ТОВ «ППЛ 33-35» за тел. 048 7 376 376)
- супровідний лист про намір приєднання, в якому вказати в тому числі вказати вид діяльності (морський агент, експедитор і т.д.)
Дані документи повинні можуть бути передані виключно за допомогою пошти або залишені на КПП за адресою 65026, г. Одесса, ул. Ланжеронівська, 1, при цьому на конверті необхідно вказати «Для Департаменту організації роботи портів».
За всіма супутнім питань щодо договору приєднання можна звертатися до співробітників Департаменту організації роботи портів Карабанова Святославу (048 775 94 15) та Терпиловському Олегу (048 775 95 05).

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n