Оголошення

На виконання наказу ДП від 20.08.2018 № 209 постійно діючою Комісією з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми ДП «АМПУ (далі Комісія) проведена оцінка корупційних ризиків в діяльності підприємства, складені проекти відповідного звіту і нової редакції антикорупційної програми ДП« АМПУ», які пропонуються для відкритого обговорення трудовим колективом до засідання Комісії 19.10.2018 в м Київ.
До 9:00 19.10.2018 пропозиції, зауваження до зазначених проектах пропонуємо надсилати голові Комісії Москалю Д. П. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

***

17.07.2018 в приміщенні головного представництва ДП «АМПУ» (м.Одеса, вул.Ланжеронівська, 1) відбудеться організаційно-підготовче засідання постійно діючої Комісії з оцінки корупційних ризиків у ДП «АМПУ», основним завданням якої є проведення оцінки корупційних ризиків у межах підготовки змін антикорупційної програми підприємства.

***

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо всім бажаючим до 10.07.2018 надсилати пропозиції щодо ідентифікації та оцінки корупційних ризиків, внесення змін до антикорупційної програми, на електрону адресу уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції апарату управління ДП «АМПУ» Москаля Д. П. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

***

Як швидко заповнити е-декларацію,лайф-хак

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n