Оголошення

«На виконання вимог частини другої статті 61 Закону України „Про запобігання корупції“, пункту 9 глави 2 розділу ІІІ Антикорупційної програми ДП „АМПУ“, Договору № 66-В-АМПУ-19 (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-22-000647-b) товариством з обмеженою відповідальністю „ІНТЕРНЕШНЛ МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВИС“ розпочате здійснення зовнішньої оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП „АМПУ“. Пропонуємо всім бажаючим до 20.09.2019 надсилати пропозиції щодо відомих корупційних ризиків у діяльності ДП „АМПУ“ на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. »

***

На виконання наказу ДП від 20.08.2018 № 209 постійно діючою Комісією з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми ДП «АМПУ (далі Комісія) проведена оцінка корупційних ризиків в діяльності підприємства, складені проекти відповідного звіту і нової редакції антикорупційної програми ДП„ АМПУ“, які пропонуються для відкритого обговорення трудовим колективом до засідання Комісії 19.10.2018 в м Київ.
До 9:00 19.10.2018 пропозиції, зауваження до зазначених проектах пропонуємо надсилати голові Комісії Москалю Д. П. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

***

17.07.2018 в приміщенні головного представництва ДП „АМПУ“ (м.Одеса, вул.Ланжеронівська, 1) відбудеться організаційно-підготовче засідання постійно діючої Комісії з оцінки корупційних ризиків у ДП „АМПУ“, основним завданням якої є проведення оцінки корупційних ризиків у межах підготовки змін антикорупційної програми підприємства.

***

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо всім бажаючим до 10.07.2018 надсилати пропозиції щодо ідентифікації та оцінки корупційних ризиків, внесення змін до антикорупційної програми, на електрону адресу уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції апарату управління ДП „АМПУ“ Москаля Д. П. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

***

Як швидко заповнити е-декларацію,лайф-хак

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n