Пілотні концесійні проекти

Ласкаво просимо до розділу, який присвячений пілотним концесійним проєктам. Міністерством інфраструктури за підтримки ЄБРР та МФК було розроблено два пілотні проєкти державно-приватного партнерства у морських портах України. Адміністрація морських портів України (АМПУ), яка є відповідальною за реалізацію Стратегії розвитку портів на період до 2038 року, продовжує перехід до моделі «порт-лендлорд» із сучасними стивідорами, що працюють в українських портах. Оголошення двох пілотних проєктів має на меті перетворення державних компаній-стивідорів у ефективних портових операторів на умовах ДПП.

АМПУ виступатиме учасником концесійного договору на стороні Міністерством інфраструктури та забезпечуватиме своєчасне проведення днопоглиблювальних робіт, безпечне функціонування причалів, виконання концесіонером інвестиційних, соціальних та технічних зобов'язань. АМПУ сподівається на плідну співпрацю з переможцями конкурсів. Детальну інформацію по пілотним проєктам можна знайти за посиланнями нижче.

Концесія держстивідора в порту Ольвія

Офіційне оголошення конкурсу Міністерства інфраструктури України
Деталі проекту на Інвестиційному порталі

Концесія держстивідора в порту Херсон

Офіційне оголошення конкурсу Міністерства інфраструктури України
Деталі проекту на Інвестиційному порталі

Контакти:

З питань організацій ознайомчих візитів до морських портів просимо контактувати з відділом маркетингу та міжнародних відносин ДП «АМПУ».

Олег Кудашов (МФК)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел. +38 044 324 00 63
ДП «Адміністрація морських портів України»
04070, Україна, м. Київ, Контрактова пл., 10-А

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n