В Одесі відбулось засідання Ради порту

7 лютого 2018 року в Адміністрації Одеського морського порту відбулося засідання Ради порту, в ході якого учасники підвели підсумки роботи підприємства за минулий рік. Звіт про виконану роботу представив начальник Адміністрації Ігор Ткачук. Діяльність Адміністрації Одеського порту була визнана задовільною, що закріплено в протоколі засідання.

У 2017 році Адміністрація морських портів України та її Одеська філія особливу увагу приділили проектам модернізації гідротехнічних споруд і дорожньої інфраструктури, створенню нових перевалочних потужностей. Серед проектів розвитку Одеського порту можна відзначити будівництво причалу 1-з Андросовського молу, початок реконструкції причалу № 7 Карантинної гавані, введення в експлуатацію після реконструкції 2-ї черги транспортної естакади, розширення за рахунок коштів приватних інвесторів перевалочних потужностей зернових і контейнерних вантажів на Карантинному, Військовому і Андросовському молах.

«У 2017 році керівництво Одеської філії АМПУ успішно впоралося з завданнями щодо реалізації проектів розвитку Одеського порту, і в цьому році подальша реалізація інвестиційних проектів, а також проведення робіт з днопоглиблення, будівництва та реконструкції гідротехнічних споруд, модернізації і покращення роботи припортових станцій і під'їзних залізничних шляхів залишаються пріоритетними в роботі філії. Все це є складовою загального плану АМПУ з розвитку портової галузі, і в результаті має призвести до зростання вантажообігу Одеського порту»,— зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Як зазначив Ігор Ткачук, при формуванні політики адміністрації порту рішення, прийняті на засіданнях Ради порту і за участю Асоціації стивідорів ОМТП, грають важливу роль. У минулому році відбулися 5 засідань Ради порту, на які були винесені 34 питання, що стосуються стратегії подальшого розвитку, і прийнято відповідні рішення. З них — невиконаними через об'єктивні причини залишилися лише 4.

Серед позитивних тенденцій 2017 року Ігор Ткачук також назвав своєчасне затвердження Кабінетом міністрів України фінансового плану АМПУ, а також фінансового плану Одеського філіалу на 2018 рік.

Крім цього, учасники зібрання обговорили і проблемні питання в роботі порту, в тому числі ситуацію з надходженням вантажопотоків. Також було прийнято рішення про невідкладні заходи щодо вдосконалення системи диспетчеризації залізничних операцій в порту і необхідності спільного звернення у зв'язку із затримками судів на вимогу Держекоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря.

2018020801

АДМИНИСТРАЦИЯ МОРСКИХ ПОРТОВ УКРАИНЫ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Мы в социальных сетях

n-ayt-n