Новости

port logo-ru

Морской порт Черноморск принял первый в этом году балкер с импортным углем

28 марта морской порт Черноморск принял первый в 2019 году балкер с импортным углем. Судно "Hong Jing" с партией коксующегося угля из США ошвартовалосьу глубоководного причала №1 порта Черноморск. Дедвейт балкера - 82354 тонны, длина - 225 м. На борту судна - 75 тыс. тонн угля.

 

Грузообработка судна осуществляется тремя технологическими линиями, с одновременным вывозом груза на тыловые площади. Планируется, что разгрузка балкера будет закончена 03 апреля 2019 года.

 

Черноморский порт имеет успешный опыт работы с грузами импортного угля. Ранее здесь уже осуществляли выгрузку больших судов-панамаксов дедвейтом 92 500 тонн и более. В прошлом году порт проработал почти 300 тыс. тонн импортного угля.

 

Сейчас по заказу АМПУ в порту Черноморск продолжается реализация масштабного проекта по капитальному дноуглублению. По его итогам порт сможет свободно принимать суда типа Panamax и post-Panamax, что значительно увеличит возможности по перевалке в Черноморске угля, зерна и других грузов. В рамках проекта в прошлом году была закончена первая за последние 20 лет реконструкция подходного канала. В этом году будут завершены работы в акватории 1-го ковша Сухого лимана.

 

2019032911

 

2019032912

 

2019032913

 

2019032914

 

2019032915

 

2019032916

 

2019032917

 

2019032918

Україна приєдналася до проектів у рамках механізму «З’єднання Європи» (Connecting Europe Facility), − Володимир Омелян

Україна приєдналася до проектів у рамках механізму «З’єднання Європи» (Connecting Europe Facility - CEF). Про заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під участі у Конференції “TEN-T & CEF Conference”, яка проводиться Європейською Комісією в м.Бухарест (Румунія).

 

Європейський комісар з питань транспорту Віолета Бульц та керівництво Європейського інвестиційного банку позитивно оцінили розширення співпраці між Україною та ЄС та запросили Україну брати участь у проектах в рамках механізму CEF.

 

«Так, від сьогодні Україна може брати участь у спільних з державами-членами ЄС проектах, що стосуються транскордонної інфраструктури. Наприклад, спорудження або удосконалення залізничних маршрутів, які пролягають територією України, з’єднуючи з європейською залізничною мережею через сусідні Польщу, Румунію, Словаччину або Угорщину. Можливим є також започаткування спільних проектів удосконалення портової інфраструктури, у тому числі, у регіонах Приазов’я», - наголосив Міністр інфраструктури України, - «Співробітництво Україна - ЄС ніколи не було таким інтенсивним і продуктивним, як протягом останніх п’яти років. Сьогодні Україна приєдналася до Європейського механізму взаємодії Connecting Europe Facility. Це стало ще одним важливим кроком на шляху до повної інтеграції транспортної інфраструктури до ЄС».

 

Бюджет  CEF у транспортній сфері складає близько 23,5 млрд євро, але у 2020 році його може бути збільшено.

 

В рамках конференції Міністр інфраструктури України провів зустріч з Європейським комісаром з питань транспорту Віолетою Бульц. Сторони обговорили важливі питання співпраці Україна − ЄС у сфері транспорту та інфраструктури, зокрема, приєднання України до Європейського механізму взаємодії CEF, допомогу ЄС у відновленні інфраструктури Приазов’я, розвиток транспортних коридорів Рейн – Дунай та Східно-середземноморського, що відносяться до Європейської базової транспортної мережі TEN-T, розширення авіаційного та залізничного сполучення  з ЄС.

 

«Угода високого рівня щодо розширення мап TEN-T з країнами Східного партнерства та затвердження Індикативного плану дій TEN-T ЄС та Світового банку разом із інструментом CEF дають унікальні можливості для залучення інвестицій в цифрову інфраструктуру України, її безпеку та екологічність», − заявив Володимир Омелян.

 

Очільник Міністерства наголосив, що важливим є відкриття нових інвестиційних можливостей щодо запуску інструмента CEF Transport Blending Facility та платформи для інвестицій у безпечний транспорт.

 

Водночас вона зазначила, що Україна має посилити роботу щодо прийняття Верховною Радою України пакету транспортних євроінтеграційних законів. Також Єврокомісар з питань транспорту підтвердила, що здійснить візит в Україну влітку цього року.

 

2019032901

АДМИНИСТРАЦИЯ МОРСКИХ ПОРТОВ УКРАИНЫ

© 2019 | Privacy policy