Опубліковано: 28.04.2025

Безпека праці в умовах війни: АМПУ фокусується на цифрових рішеннях

До Всесвітнього дня охорони праці в Адміністрації морських портів України відбувся тематичний захід, присвячений трансформаціям у сфері безпеки праці в умовах війни. У центрі уваги — нові цифрові рішення, які змінюють підходи до охорони праці.

Керівник АМПУ Олександр Семирга наголошує: цифрові інструменти — не просто технології, а засоби зниження ризиків, уникнення аварій і захисту працівників.

«В умовах повномасштабної війни цифрові інструменти відіграють ключову роль — вони дозволяють підтримувати ефективність логістики, знижувати ризики для персоналу та дистанційно керувати процесами. Для працівників об’єктів критичної інфраструктури це — додатковий рівень захисту, який допомагає мінімізувати людський фактор, уникати аварійних ситуацій та зменшувати вплив шкідливих виробничих факторів», — підкреслює Семирга.

Серед цифрових рішень, що впроваджуються у АМПУ — DocPort, Морське вікно, ERP-система з модулем «Організація заходів з охорони праці». Ці інструменти не лише оптимізують виробничі процеси, а й формують прозоре, контрольоване середовище, в якому головною цінністю залишається людина. Такі зміни вимагають нових навичок: знання цифрових платформ, уміння працювати з даними, адаптивність.

«Безпека — це не лише стандарти й інструкції, це спільна відповідальність і щоденна культура роботи», — додає керівник АМПУ.

У фокусі залишається головне — збереження життя, здоров’я та гідних умов праці для кожного працівника портової системи України.

Поділитися публікацією

Голова ДП «Адміністрація морських портів України» Олександр Семирга взяв участь в ефірі «Єдині новини»

Голова ДП «Адміністрація морських портів України» Олександр Семирга взяв участь в ефірі «Єдині новини»

Голова ДП «Адміністрація морських портів України» Олександр Семирга взяв участь в ефірі «Єдині новини», де прокоментував ситуацію в портовій галузі, яка працює в умовах щоденної загрози з боку ворога.

Україна та Естонія посилюють співпрацю у відновленні морської галузі

Україна та Естонія посилюють співпрацю у відновленні морської галузі

Офіційна українська делегація на чолі із заступником Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку Андрієм Братусем здійснила робочий візит до Естонії. До складу делегації увійшов перший заступник Голови ДП «Адміністрація...