Опубліковано 13.08.2023

Відповідно до навігаційного доручення ВМС ЗСУ № 6 від 08 серпня 2023 року

Відповідно до навігаційного доручення ВМС ЗСУ № 6 від 08 серпня 2023 року оголошено нові тимчасові маршрути руху цивільних суден до/з чорноморських портів України. Починаючи з 00:00 10 серпня 2023 року діє оголошене прибережне попередження (ПРИП) №122/23 від 09.08.2023, яким визначені маршрути руху суден.

В першу чергу вказані маршрути призначені для безпечної евакуації суден які з початку широкомасштабного російського вторгнення (24.02.2022 р) перебувають в морських портах Чорноморськ, Одеса та Південний, та не могли покинути гавані через закриття для плавання визначеного району Чорного моря.

Для отримання додаткової інформації судновласникам, що мають наміри використовувати визначені тимчасові маршрути, або їх представникам слід офіційно звертатися до відповідної філії Адміністрації морських портів України

Поділитися публікацією

Шановні друзі, колеги, партнери по бізнесу!

Шановні друзі, колеги, партнери по бізнесу!

Щиросердно вітаю вас з 10-літтям діяльності державного підприємства «Адміністрація морських портів України»! За десятиліття свого існування АМПУ виправдала покладену на нею місію координатора розвитку виробничих потужностей та підвищення конкурентоспроможності...

Українські порти та Зернова ініціатива — у фокусі робочої поїздки Президента України на Одещину

Українські порти та Зернова ініціатива — у фокусі робочої поїздки Президента України на Одещину

У рамках робочої наради, яка відбулась на Одещині під головуванням Президента України Володимира Зеленського, було обговорено нинішній стан портової інфраструктури, Зернову ініціативу та розвиток альтернативних логістичних маршрутів для експорту української продукції.