Послуги з поточного ремонту причалу № 35 (інв. № 200761) та мереж водопроводу причала №35 (інв. № 200772) Одеської філії ДП «АМПУ»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі

Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель – UA-2025-04-25-009150-a.
Оголошена процедура закупівлі Послуги з поточного ремонту причалу № 35 (інв. № 200761) та мереж водопроводу причала №35 (інв. № 200772) Одеської філії ДП «АМПУ»
(Інші завершальні будівельні роботи за кодом ДК 021:2015 – 45450000-6).
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: вимоги до предмету закупівлі, детальний опис предмета закупівлі, у т.ч. інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, що визначені у відповідності до вимог частини 4 статті 5; частини 2 статті 22; частини 5,6 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (із змінами) викладено у Додатку 3 до тендерної документації на проведення процедури закупівлі: Послуги з поточного ремонту причалу № 35 (інв. № 200761) та мереж водопроводу причала №35 (інв. № 200772) Одеської філії ДП «АМПУ» (Інші завершальні будівельні роботи за кодом ДК 021:2015 – 45450000-6), що розміщена за посиланням в ЕСЗ https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2025-04-25-009150-a.
Технічні характеристики предмета закупівлі встановлені з урахуванням виробничої та поточної потреби, наявним досвідом Замовника, а також з метою закупівлі якісних Послуг з поточного ремонту причалу № 35 (інв. № 200761) та мереж водопроводу причала №35 (інв. № 200772) Одеської філії ДП «АМПУ» (Інші завершальні будівельні роботи за кодом ДК 021:2015 – 45450000-6).
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також очікувана вартість визначені на підставі реальних виробничих потреб замовника.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі.
Загальна очікувана вартість закупівлі послуг визначена із дотриманням пункту 1 Розділу ІV «Визначення очікуваної вартості» чинного Положення про здійснення закупівель товарів, робіт та послуг в державному підприємстві «Адміністрація морських портів України» з використанням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки № 275 від 18.02.2020 (зі змінами), з використанням методу порівняння ринкових цін.
З метою визначення очікуваної вартості закупівлі за зазначеним методом, для отримання інформації про ціни на послуги на умовах закупівлі Одеської ДП «АМПУ» направлено листи-запити, на що отримані листи-відповіді з ціновими пропозиціями.

Поділитися публікацією

Інші закупівлі

Послуги зі страхування життя

Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі - UA-2026-08-31-008767-aПосилання на процедуру в ЕСЗ - https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-31-008767-aНазва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:...

Габіони

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Вироби з дроту за кодом ДК 021:2015 44310000-6 (Габіони)UA-2026-08-28-004289-a Обґрунтування технічних та...

Вакуумна помпа пожежного насосу MAB-200 (НВЕ-24)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель -...

Послуги щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівліУнікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою...

Послуги зі страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою...

Послуги у сфері управління твердими забруднюючими речовинами з суден

Номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-27-011143-aпосилання на процедуру в ЕСЗ: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/ UA-2026-08-27-011143-aЗакупівля послуги за кодом ДК 021:2015 -...