Опубліковано 19.04.2024

АМПУ здійснить заходи щодо захисту своїх прав та інтересів через розповсюджену ДАСУ неправдиву інформацію

АМПУ спростовує розповсюджену ДАСУ неправдиву інформацію щодо створення перешкод у проведенні перевірки.

Перевірка ДАСУ двох процедур закупівель, інформація про які, оприлюднена на вебпорталі Уповноваженого органу з питань закупівель за номером ID: UA-2022-10-17-010633-a та UA-2023-02-28-007019-a, триває з 29 лютого 2024 року.

Незважаючи на численні зловживання та порушення зі сторони аудиторів процедури проведення перевірки, ДП «АМПУ», як державне стратегічне підприємство, усвідомлюючи важливість завдань покладених на органи державного фінансового контролю, забезпечило повне сприяння роботі комісії.
Так, працівники Південного офісу ДАСУ допущені до перевірки в перший день їх прибуття до порту, їм організовано робоче місце, забезпечено проведення контрольних обмірів, на всі отримані від аудиторів запити ДП «АМПУ» в повному обсязі та своєчасно надані вичерпні відповіді та документальні матеріали. Скарг та зауважень на дії нашого підприємства протягом всього періоду перевірки з боку співробітників ДАСУ не надходило.

Водночас 11 квітня 2024 року керівник групи аудиторів в односторонньому порядку припинив роботу комісії, нібито, у зв’язку з «неможливістю подальшого проведення перевірки».
При цьому, жодних актів та інших документів щодо створення перешкод чи невиконання вимог органу фінансового контролю, державними аудиторами не складалось та не передавалось на адресу ДП «АМПУ».

При цьому наголошуємо, що ДП «АМПУ» завжди сумлінно співпрацює з органами державної влади, зокрема, органами державного фінансового аудиту, та вчиняє всі необхідні дії у порядку, визначеному законодавством України та за наявності передбачених законом підстав.

Крім того, ДП «АМПУ» будуть вжиті заходи щодо захисту прав та законних інтересів, ділової репутації, у тому числі шляхом звернення до правоохоронних органів.
ДП “АМПУ” провадить свою діяльність на засадах законності, прозорості й відкритості та готове надати відповідні коментарі ЗМІ щодо дій аудиторів ДАСУ.

Поділитися публікацією