Опубліковано: 28.11.2024

Український коридор: 85 млн т вантажів

Український коридор продовжує демонструвати свою ефективність та надійність, навіть у надскладних умовах війни. Станом на сьогодні, завдяки його функціонуванню було транспортовано вже понад 85 млн т вантажів, із яких 56,7 млн т зернових успішно відправлено на експорт для забезпечення світової продовольчої безпеки.

За час роботи коридору понад 3000 суден скористалися його можливостями, що є свідченням його стратегічної важливості для глобальної торгівлі.

Попри постійні обстріли, повітряні тривоги та вимушені зупинки роботи, портовики продовжують виконувати свої завдання з максимальною віддачею. Їхня праця — це фундамент стабільності, який підтримує економіку України та забезпечує зв’язок зі світом.

Кожна тонна вантажу — це ще один крок до спільної перемоги на економічному фронті та підтримки глобальної продовольчої стабільності.

Поділитися публікацією

Україна та Естонія обговорили підтримку портової інфраструктури

Україна та Естонія обговорили підтримку портової інфраструктури

Під час Ukraine Recovery Conference 2026 заступник Міністра розвитку громад та територій України Андрій Кашуба та заступник Голови ДП «АМПУ» Максим Лапай провели робочу зустріч із Міністром інфраструктури Естонії Кульдаром Леісом. У фокусі розмови — подальша співпраця...

АМПУ підписала Меморандум про співпрацю з портом Антверпен-Брюгге та Antwerp/Flanders Port Training Center в рамках Ukraine Recovery Conference 2026

АМПУ підписала Меморандум про співпрацю з портом Антверпен-Брюгге та Antwerp/Flanders Port Training Center в рамках Ukraine Recovery Conference 2026

Співпраця за низкою стратегічних напрямів, зокрема щодо розвитку морських транспортних коридорів і логістичних маршрутів, модернізації та відновлення портової інфраструктури

На URC представили український досвід забезпечення стійкості портової інфраструктури під час війни

На URC представили український досвід забезпечення стійкості портової інфраструктури під час війни

Заступник Голови ДП «Адміністрація морських портів України» Максим Лапай взяв участь у панельній дискусії «Морський та річковий транспорт» в рамках Конференції з відновлення України (URC).