Дизельне паливо та бензин

Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі – UA-2026-06-30-001148-a.
Посилання на процедуру в ЕСЗ – https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-30-001148-a
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Нафта і дистиляти за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин).
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: вимоги до предмету закупівлі, детальний опис предмета закупівлі, у т.ч. інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, що визначенні у відповідності до вимог частини 4 статті 5; частини 2 статті 22; частини 5,6 статті 23 Закону з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями), викладено у Розділі 3 додатку 1 до тендерної документації на проведення процедури закупівлі Нафта і дистиляти за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин), що розміщена за посиланням в ЕСЗ – https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-30-001148-a.
Технічні характеристики предмета закупівлі встановлені з урахуванням виробничої та поточної потреби, наявним досвідом Замовника, а також з метою закупівлі якісного товару: Нафта і дистиляти за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин).
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також очікувана вартість визначені на підставі реальних виробничих потреб замовника.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі. Загальна очікувана вартість закупівлі товару визначена із дотриманням пункту 9 Розділу ІV «Визначення очікуваної вартості» чинного Положення про здійснення закупівель товарів, робіт та послуг в державному підприємстві «Адміністрація морських портів України» з використанням іншого методу визначення очікуваної вартості предмету закупівлі, який не передбачено Примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), а саме: отримання інформації про ціни на Товар на умовах закупівлі ДП «АМПУ» від ДП «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків», який уповноважений наказом Мінекономрозвитку України «Деякі питання діяльності Державного підприємства «Держзовнішінформ» від 02.05.2018 № 608 здійснювати моніторинг цін на зовнішньому та внутрішньому товарних ринках, досліджувати динаміку цінових процесів на ринках та відповідність контрактних (зовнішньоторговельних) цін кон’юнктурі світового ринку.

Поділитися публікацією

Інші закупівлі

Послуги зі страхування життя

Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі - UA-2026-08-31-008767-aПосилання на процедуру в ЕСЗ - https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-31-008767-aНазва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:...

Вакуумна помпа пожежного насосу MAB-200 (НВЕ-24)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель -...

Послуги щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівліУнікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою...

Послуги зі страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою...

Послуги у сфері управління твердими забруднюючими речовинами з суден

Номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-27-011143-aпосилання на процедуру в ЕСЗ: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/ UA-2026-08-27-011143-aЗакупівля послуги за кодом ДК 021:2015 -...

Послуга з ремонту комерційного вузла обліку природного газу

Номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-27-011431-aпосилання на процедуру в ЕСЗ: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/ UA-2026-08-27-011431-aЗакупівля послуги за кодом ДК 021:2015 -...