Пакети програмного забезпечення для баз даних

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі

Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі та посилання на процедуру в ЕСЗ: UA-2026-06-23-010342-a; https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-23-010342-a.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися щодо кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)): Системи баз даних за кодом ДК 021:2015 48610000-7 (Пакети програмного забезпечення для баз даних).
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ”, від імені замовника: ФІЛІЯ “ДЕЛЬТА-ЛОЦМАН” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ”.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: вимоги до предмету закупівлі, детальний опис предмета закупівлі, у т.ч. інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, що визначенні у відповідності до вимог частини 4 статті 5; частини 2 статті 22; частини 5,6 статті 23 Закону України від 25.12.2015 №922-VIIІ «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, викладено у Додатку 1 до тендерної документації на проведення процедури відкритих торгів за предметом закупівлі: Системи баз даних за кодом ДК 021:2015 48610000-7 (Пакети програмного забезпечення для баз даних), що розміщена за посиланням в ЕСЗ https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-23-010342-a.
Технічні характеристики предмета закупівлі встановлені з урахуванням виробничої та поточної потреби, наявним досвідом Замовника, а також з метою закупівлі якісного отримання товару за предметом закупівлі: Системи баз даних за кодом ДК 021:2015 48610000-7 (Пакети програмного забезпечення для баз даних).
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також очікувана вартість визначені на підставі реальних виробничих потреб Замовника.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі.
Загальна очікувана вартість закупівлі програмного забезпечення визначена із дотриманням пункту 1 Розділу ІV «Визначення очікуваної вартості» чинного Положення про здійснення закупівель товарів, робіт та послуг в державному підприємстві «Адміністрація морських портів України» з використанням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки № 275 від 18.02.2020 (зі змінами), з використанням методу примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.
З метою визначення очікуваної вартості закупівлі за зазначеним методом, для отримання інформації про вартість товару за предметом закупівлі, до потенційних постачальників товарів були направлені листи-запити та отримані відповіді з ціновими пропозиціями. З метою забезпечення отримання розширеної інформації про актуальну вартість товарів за предметом закупівлі на ринку України, додатково до основного методу визначення очікуваної вартості був здійснений пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації в системі «ProZorro».

Поділитися публікацією

Інші закупівлі

Послуги зі страхування життя

Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі - UA-2026-08-31-008767-aПосилання на процедуру в ЕСЗ - https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-31-008767-aНазва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:...

Габіони

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Вироби з дроту за кодом ДК 021:2015 44310000-6 (Габіони)UA-2026-08-28-004289-a Обґрунтування технічних та...

Вакуумна помпа пожежного насосу MAB-200 (НВЕ-24)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель -...

Послуги щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівліУнікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою...

Послуги зі страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою...

Послуги у сфері управління твердими забруднюючими речовинами з суден

Номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-27-011143-aпосилання на процедуру в ЕСЗ: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/ UA-2026-08-27-011143-aЗакупівля послуги за кодом ДК 021:2015 -...