Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі – UA-2026-03-31-009107-a
Посилання на процедуру в ЕСЗ – https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-03-31-009107-a
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Інші завершальні будівельні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015 45450000-6 (Послуги з поточного ремонту ділянок відомчої технологічної автомобільної дороги №4 (інв. № 1827)).
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: вимоги до предмету закупівлі, детальний опис предмета закупівлі, у т.ч. інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, що визначенні у відповідності до вимог частини 4 статті 5; частини 2 статті 22; частини 5,6 статті 23 Закону з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), викладено у розділі 3 додатку 1 до тендерної документації на проведення процедури закупівлі Інші завершальні будівельні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015 45450000-6 (Послуги з поточного ремонту ділянок відомчої технологічної автомобільної дороги №4 (інв. № 1827)), що розміщена за посилання в ЕСЗ – https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-03-31-009107-a.
Технічні характеристики предмета закупівлі встановлені з урахуванням виробничої та поточної потреби, наявним досвідом Замовника, а також з метою закупівлі якісної послуги: Інші завершальні будівельні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015 45450000-6 (Послуги з поточного ремонту ділянок відомчої технологічної автомобільної дороги №4 (інв. № 1827)).
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також очікувана вартість визначені на підставі реальних виробничих потреб замовника.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі.
Загальна очікувана вартість закупівлі товару визначена із дотриманням пункту 1 Розділу ІV «Визначення очікуваної вартості» чинного Положення про здійснення закупівель товарів, робіт та послуг в державному підприємстві «Адміністрація морських портів України» з використанням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки № 275 від 18.02.2020 (зі змінами), з використанням методу порівняння ринкових цін.
З метою визначення очікуваної вартості закупівлі за зазначеним методом, для отримання інформації про ціни, направлені письмові запити цінових пропозицій виконавцям відповідних послуг, на що отримані листи – відповіді з ціновими пропозиціями.
Конструкційні матеріали
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель -...