Послуги з технічного огляду аварійно-рятувального та протипожежного майна

Номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-06-26-002949-a
посилання на процедуру в ЕСЗ: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-26-002949-a

послуги з технічного огляду аварійно-рятувального та протипожежного майна за кодом ДК 021:2015 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань», що розміщена за посилання в ЕСЗ https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-26-002949-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: вимоги до предмету закупівлі, детальний опис предмета закупівлі, у т.ч. інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, що визначенні у відповідності до вимог частини 4 статті 5; частини 2 статті 22; частини 5,6 статті 23 Закону з урахуванням Особливостей, викладено у додатку 3 до тендерної документації на проведення процедури закупівлі – послуг з технічного огляду аварійно-рятувального та протипожежного майна за кодом ДК 021:2015 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань», що розміщена за посилання в ЕСЗ https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-26-002949-a.
Технічні характеристики предмета закупівлі встановлені з урахуванням виробничої та поточної потреби, наявним досвідом Замовника, а також з метою закупівлі якісних – послуг з технічного огляду аварійно-рятувального та протипожежного майна за кодом ДК 021:2015 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань», що розміщена за посилання в ЕСЗ https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-26-002949-a.
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також очікувана вартість визначені на підставі реальних виробничих потреб замовника.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі.
Загальна очікувана вартість закупівлі послуг визначена із дотриманням пункту 1 Розділу ІV «Визначення очікуваної вартості» чинного Положення про здійснення закупівель товарів, робіт та послуг в державному підприємстві «Адміністрація морських портів України» з використанням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки № 275 від 18.02.2020 (зі змінами), з використанням методу порівняння ринкових цін.
З метою визначення очікуваної вартості закупівлі за зазначеним методом, для отримання інформації про ціни на послуги направлено листи-запити, на що отримані листи-відповіді з ціновими пропозиціями.

Поділитися публікацією

Інші закупівлі

Послуги зі страхування життя

Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі - UA-2026-08-31-008767-aПосилання на процедуру в ЕСЗ - https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-31-008767-aНазва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:...

Габіони

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Вироби з дроту за кодом ДК 021:2015 44310000-6 (Габіони)UA-2026-08-28-004289-a Обґрунтування технічних та...

Вакуумна помпа пожежного насосу MAB-200 (НВЕ-24)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель -...

Послуги щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівліУнікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою...

Послуги зі страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою...

Послуги у сфері управління твердими забруднюючими речовинами з суден

Номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-27-011143-aпосилання на процедуру в ЕСЗ: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/ UA-2026-08-27-011143-aЗакупівля послуги за кодом ДК 021:2015 -...