Проектні роботи за об’єктом будівництва «Капітальний ремонт колії №68 (інв. №14753), колії №69 (інв. №14754), з’їзду СП738-739 (інв. №14762), з’їзду СП740-741 (інв. №14764), колії №66 (інв. №16187), колії №70 (інв. №14755), колії №71 (інв. №14756), з’їзду СП729-730 (інв.№14763), з’їзду СП731-732 (інв. №14765), колії №57 (інв. №14064), колії №54 (інв. №14751), колії №55 (інв. №14752), колії №7 (інв. №14726), колії №8 (інв. №14727) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, територія морського порту Чорноморськ»

Номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-06-25-007846-a
посилання на процедуру в ЕСЗ: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/ UA-2026-06-25-007846-a

Закупівля робіт за кодом ДК 021:2015 – 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт» (Проектні роботи за об’єктом будівництва «Капітальний ремонт колії №68 (інв. №14753), колії №69 (інв. №14754), з’їзду СП738-739 (інв. №14762), з’їзду СП740-741 (інв. №14764), колії №66 (інв. №16187), колії №70 (інв. №14755), колії №71 (інв. №14756), з’їзду СП729-730 (інв. №14763), з’їзду СП731-732 (інв. №14765), колії №57 (інв. №14064), колії №54 (інв. №14751), колії №55 (інв. №14752), колії №7 (інв. №14726), колії №8 (інв. №14727) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, територія морського порту Чорноморськ»), оприлюдненої в електронній системі закупівель за номером: UA-2026-06-25-007846-a
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: вимоги до
предмету закупівлі, детальний опис предмета закупівлі, у т. ч. інформація про необхідні
технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, що визначенні у відповідності до вимог частини 4 статті 5; частини 2 статті 22; частини 5,6 статті 23 Закону з урахуванням Особливостей викладена у додатку 3 до тендерної документації на проведення закупівлі робіт за кодом ДК 021:2015 – 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт» (Проектні роботи за об’єктом будівництва «Капітальний ремонт колії №68 (інв. №14753), колії №69 (інв. №14754), з’їзду СП738-739 (інв. №14762), з’їзду СП740-741 (інв. №14764), колії №66 (інв. №16187), колії №70 (інв. №14755), колії №71 (інв. №14756), з’їзду СП729-730 (інв. №14763), з’їзду СП731-732 (інв. №14765), колії №57 (інв. №14064), колії №54 (інв. №14751), колії №55 (інв. №14752), колії №7 (інв. №14726), колії №8 (інв. №14727) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, територія морського порту Чорноморськ»), оприлюдненої в електронній системі закупівель за номером:
UA-2026-06-19-009324-a
Технічні характеристики предмета закупівлі встановлені з урахуванням виробничої та поточної потреби Чорноморської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України», а також з метою проведення закупівлі робіт за кодом ДК 021:2015 – 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт» (Проектні роботи за об’єктом будівництва «Капітальний ремонт колії №68 (інв. №14753), колії №69 (інв. №14754), з’їзду СП738-739 (інв. №14762), з’їзду СП740-741 (інв. №14764), колії №66 (інв. №16187), колії №70 (інв. №14755), колії №71 (інв. №14756), з’їзду СП729-730 (інв. №14763), з’їзду СП731-732 (інв. №14765), колії №57 (інв. №14064), колії №54 (інв. №14751), колії №55 (інв. №14752), колії №7 (інв. №14726), колії №8 (інв. №14727) за адресою: Одеська область, Одеський район, м. Чорноморськ, територія морського порту Чорноморськ»), оприлюдненої в електронній системі закупівель за номером: UA-2026-06-25-007846-a
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також очікувана вартість визначені на підставі реальних виробничих потреб.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
Загальна очікувана вартість закупівлі товару визначена із дотриманням пункту 1 Розділу ІV «Визначення очікуваної вартості» чинного Положення про здійснення закупівель товарів, робіт та послуг в державному підприємстві «Адміністрація морських портів України» з використанням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки № 275 від 18.02.2020 (зі змінами), з використанням методу порівняння ринкових цін.
З метою визначення очікуваної вартості закупівлі за зазначеним методом, для отримання інформації про ціни на товар на умовах закупівлі ЧФ ДП «АМПУ» направлено листи-запити, на що отримані листи-відповіді з ціновими пропозиціями. З метою забезпечення отримання розширеної інформації про актуальну вартість Товару на ринку України, додатково до основного методу визначення очікуваної вартості був здійснений пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації в мережі Інтернету на сайтах постачальників відповідних товарів.

Поділитися публікацією

Інші закупівлі

Послуги зі страхування життя

Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі - UA-2026-08-31-008767-aПосилання на процедуру в ЕСЗ - https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-08-31-008767-aНазва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:...

Габіони

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Вироби з дроту за кодом ДК 021:2015 44310000-6 (Габіони)UA-2026-08-28-004289-a Обґрунтування технічних та...

Вакуумна помпа пожежного насосу MAB-200 (НВЕ-24)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель -...

Послуги щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівліУнікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою...

Послуги зі страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення (у разі наявності), очікуваної вартості предмета закупівлі Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою...

Послуги у сфері управління твердими забруднюючими речовинами з суден

Номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-27-011143-aпосилання на процедуру в ЕСЗ: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/ UA-2026-08-27-011143-aЗакупівля послуги за кодом ДК 021:2015 -...